Укрсиббанк

оновлення сайту

UKRSIBBANK займає провідні позиції на ринку банківських послуг в Україні

Сервіс у відділеннях регулюється європейськими стандартами. Банк, проте, турбується не тільки про клієнтів. До нас UKRSIBBANK звернувся, бо хотів оновити внутрішній сайт для працівників, щоб оптимізувати робочі процеси й інформувати про новини банку.

Інтерв'ю

Що любить і чим цікавиться банківський працівник, ми з'ясовували на інтерв'ю. Виявилося, найчастіше він користується посиланнями на AMS Portal, SAP Portal і DMS, що у футері, і скролити щоразу донизу йому незручно. Цікавиться новинами банку й часом губиться в бізнес-вертикалях.

UX-аудит

З огляду на отриману під час інтерв'ю інформацію ми дослідили сайт. Стало зрозуміло: треба спрощувати. Ми прибрали неактуальні розділи сайту й визначили пріоритети: новини банку, футер із корисними посиланнями, документи й бізнес-вертикалі з контактами співробітників.

Оновлення прототипів

Тепер користувач обирає теми новин за допомогою відповідних хештегів, а корисні посилання знаходить у швидкому доступі. Сам організовує «Мої документи» і додає все: від шаблонів заяв до брендбука. Працівник завжди в курсі подій: корпоративи, лекції, професійні тренінги — усе в одному календарі. А щоби точно нічого не проґавити, налаштовує і отримує сповіщення. Користувач легко знаходить контакти й ще легше комунікує з ними: оцінює статті, відповідає на коментарі. А редакторам тепер простіше постити контент завдяки оновленим конструкторам новин і внутрішніх сторінок.

UI-дизайн

Ми поставили собі за мету максимально спростити дизайн і зробити його більш функціональним. Таким, щоби не відволікав від виконання цільової дії та налаштовував на просту взаємодію. За основу взяли брендбук UKRSIBBANK і запропонували чистий та мінімалістично-зелений дизайнерський підхід.

Project Team

Команда 

Aimbulance

 • UX Team Lead
  Артем Пивоваров
 • UX Designer
  Георгій Петренко
 • UX Designer
  Марк Ланкмілєр
 • UI Lead
  Лєра Литвин
 • Web Designer
  Катя Іванова
 • Account Manager
  Марина Гергель

Команда 

UKRSIBBANK

 • Senior Digital Manager
  Дмитро Шкода