Anima

неймінг, логотип, бренд айдентика, UX/UI продукту, стратегія запуску

Завдання

Український нейротехнологічний стартап, що за допомогою техноголії eye-tracking аналізує налаштування уваги, та допомагає знайти найкращі стратегії для покращення психічного здоров'я.

Нашим завдання розробити бренд для продукту, розробити користувацький досвід (UX/UI) та перевірити product-market-fit для запуску продукту на ринку Україні та Сполучених Штатів

Рішення

Ми проаналізували досвід аудиторії та зрозуміли, що ментальне здоров’я - це досить закрита територія і багато людей стикаються з труднощами, коли шукають допомогу в цій сфері. Тому нашим рішення було простими слова пояснити складний іноваційний продукт, що служить як перехідний механізм між особистою турботою про психічне благополуччя. 

Адже Anima - це ефективна, доказова, дистанційна та безпечна діагностика психічних станів людей.

Створили нейм

Назва була обрана за створена за декількома ключовими критеріями: коротка, милозвучна,  осмислена і така, що має категорійну атрибуцію.

 Після перегляду понад 50 варіантів, назва «Anima», що є буквальним латинським перекладом слова "душа" (так само, як грецьке "психе" у "психології"), беззаперечно виграла за всіма критеріями.

Розробили айдентику

Спокійний простий логотип, прикрашений плаваючою точкою, додає візуальної виразності та несе в собі значення як ефемерності, так і цілеспрямованості. У парі з точкою, що закриває логотип, вона створює відчуття завершеності, та ідейно масштабується на всю візуальну систему. Поєднання сучасної типографіки і журнальної верстки візуально вирішує нашу задачу - показати, що продукт технологічний і з великою науковою базою, при тому поданий так, щоб зацікавити якомога широку аудиторію.

Розробили UX/UI

Anima — це новий, інноваційний продукт, і ми працювали над тим, щоб зробити шлях користувача якомога простішим. Тому наш юзер флоу є нативним, повністю вільним від тиску обирати чи купувати тут і зараз. Такий підхід дозволяє побудувати первинну довіру до продукту, яка згодом переростає у тривале партнерство.

Запустили софт лаунч

Запуск продукту в США був здійснений під гаслом 'How are you?' («Як ти?») — це дружнє запрошення задуматися про власне благополуччя.  Стратегія soft launch дозволила нам протестувати поточне позиціювання, а також зібрати всі відповідні дані щодо зручності використання продукту та ефективності комунікації, і як результат - перевірити product-market fit

Відповіли на виклики воєнного часу

Враховуючи те, що Anima - cтартап воєнного часу, команда активно працювала над аналізом психологічного стану українців - а ми зі свого боку допомогли з розробкою white paper і кейсу, а також матеріали для таких подій як “Cаміт Першої Леді”, де Anima була представлена як один із вагомих учасників екосистеми ментального здоров’я України.

Результати

42%

конверсія з відвідування до реєстрації

22%

конверсія з відвідування до корситування

топ 12

найкращих стартап-запусків 2023 року за версією AIN.UA

А також:

 • Anima у складі офіційної делегації України на TechCrunch
 • Anima у матеріалах Bloomberg, NPR, 1+1, Суспільне, Рада тощо
 • Anima — учасник Brave1 — кластеру defence tech інновацій в Україні

Project Team

Команда 

Aimbulance

 • Chief Executive Officer
  Анастасія Пустильник
 • Creative Director
  Катерина Пікуль
 • Creative Art Director
  Світлана Болдирєва
 • Art Director
  Влад Бурма
 • Senior Strategic Planner
  Олександр Хлопук
 • Senior Designer
  Марина Шелєстова
 • Account Manager
  Софія Маркіна